Często Zadawane Pytania

Poniżej znajdziecie Państwo najczęściej zadawane pytania. Mamy nadzieję że odpowiedzi tu zawarte będą wyczerpujące. W innym przypadku prosimy o kontakt.

Pierwszym krokiem zakupu pakietu hostingowego lub serwera wirtualnego jest złożenie zamówienia na naszej stronie www.serwery4you.pl.

Po poprawnym wypełnieniu formularza zamówienia, na podany adres e-mail wyślemy informacje dotyczące płatności. Należność za usługę należy uregulować na podstawie przesłanego dokumentu proforma.

Po zaksięgowaniu płatności prześlemy dane techniczne usługi. Po otrzymaniu ww. danych możecie Państwo przystąpić do konfiguracji wszystkich usług, np. zmienić delegację domen. Oczywiście domenę możesz zarejestrować również wcześniej na stronie www.domeny4you.pl .

Logowanie się do panelu jest z naszego menu na głównej stronie (prawy górny róg) LOGOWANIE

następnie należny zalogować przy pomocy przekazanych danych.

Jeśli już udąło Ci się dokonać transferu domeny na nasz serwer możesz spokojnie założyć skrzynki pocztowe.

Aby założyć na serwerze nowe konto pocztowe w posiadanej domenie, w pierwszej kolejności zaloguj się do panelu. Następnie z menu wybierz Usługi > Poczta. Z rozwijanego menu wybierz domenę, dla której chcesz utworzyć nową skrzynkę pocztową.

Aby dodać nową skrzynkę, kliknij przycisk Nowa skrzynka.

Po wypełnieniu wszystkich wymaganych pól, kliknij Zapisz formularz. Nowa skrzynka pocztowa zostanie utworzona.

Tak przygotowaną skrzynkę możesz skonfigurować w programie pocztowym lub też przeglądać pocztę przez stronę https://pocza.serwery4you.pl

Tak, ponieważ posiadamy codzienną kopię bezpieczeństwa.

W godzinach nocnych każdego dnia na specjalnie do tego wydzielonym serwerze zachowywana jest kopia zapasowa wszystkich ustawień oraz danych z Państwa serwera. Kopia ta jest przechowywana przez 3 dni i w razie konieczności może zostać w każdej chwili przywrócona jako oficjalnie dostępna zawartość serwera.

Brak własnej domeny nie jest przeszkodą.

Wejdź na naszą stronę www.domeny4you.pl i dokonaj zakupu.

Tak zakupioną domenę można podłączyć do Panelu i nią zarządzać.

Zachęcamy w takiej sytuacji do kontaktu przez nasz formularz w menu kontakt.